Afgelopen zondag 23 oktober 2011 was de bekende Braziliaanse meestercarver Leandro weer even in Nederland.
Na het succes van de afgelopen jaren organiseerde Ivo Fuykschot van http://crystalskulls.eu en http://skulls4u.com ook dit jaar weer een gezellige bijeenkomst in Amsterdam.
Leandro heeft wat over zichzelf, zijn werk en de kristallen schedels verteld. Ook heeft hij zijn werk gepresenteerd en was het mogelijk om tegen gunstige prijzen zijn werk te kopen.
Verder heeft Irene Bras wat verteld over de “Oneness Crystal Skull Essences” die ze maakt. Margo Luberti, ik, heeft een sjamanistisch lichtceremonie met shaman’s zang en sjamanen trommel, ratel en native flute verzorgd, waar Irene ook haar aandeel in had.
Daarnaast was er ruim de gelegenheid om ervaringen te delen en andere kristallen schedel liefhebbers te ontmoeten. Dit alles ging onder genot van heerlijke hapjes en drankjes.
Het was een heerlijke middag die zeker voor herhaling vatbaar is. Ik, Margo, geniet nu nog na van deze bijzondere middag in het spiritueel centrum De Roos in Amsterdam.